Budynek usługowy przy Transportowej

[embed]https://vimeo.com/kruchy/transportowa[/embed] Studio Sfera zaprojektowało budynek usługowo-magazynowy z częścią biurową w Łodzi. Budynek miał łączyć nowoczesną formę z klasycznymi materiałami, które są charakterystyczne dla takiej zabudowy w Łodzi. Powierzchnia budynku ok. 240m2.

Dom w Rokicinach

Studio Sfera zaprojektowało dom jednorodzinny w Rokicinach pod Łodzią. Był to już drugi projekt od tego inwestora, któremu na tyle pasowaliśmy przy pierwszym zleceniu, że zaproponował nam następujące zadanie: "Proszę, zaprojektujcie mi taki dom, w którym sami zamieszkalibyście" Oczywiście mieliśmy jeszcze kilka innych wytycznych, ale ...

Dom w Pabianicach pod Łodzią

Studio Sfera zaprojektowało dom jednorodzinny w Pabianicach pod Łodzią. Ze względu na dużą działkę mogliśmy pozwolić programowi domu rozlać się po terenie. Również z tarasami nie musieliśmy się ogranicznać. Powierzchnia domu 235m2

Kostka inaczej – projekt dom w Łodzi

Studio Sfera zaprojektowało domek jednorodzinny w Łodzi. Mieliśmy okazję podejść do tematu typowej "kostki" ale w naszym stylu. Jak nam wyszło, oceńcie sami i podzielcie się wrażeniami w komentarzach. Powierzchnia domu około 160m2.

Dom w Starowej Górze 2

Studio Sfera zaprojektowało kolejny dom w Starowej Górze. Tym razem dom miał mieć wyraźny podział na strefę dzienną i nocną oraz miał mieć kilka dodatkowych pomieszczeń i całkiem spory garaż. Łączna powierzchnia ok. 300m2.

Dom w Tuszynie

Studio Sfera zaprojektowało dom w Tuszynie pod Łodzią. Niewielki dom położony na skraju lasu, w cichym miejscu z pięknym widokiem idealnie miał się komponować z otoczeniem. Powierzchnia domu ok. 150m2.

Wnętrza domu przy Kiepury w Łodzi

Studio Sfera zaprojektowało kilka pomieszczeń w domu na ulicy Kiepury w Łodzi. Salon z częścią jadalnianą i kuchnią został zaprojektowany w jasnych kolorach z szarościami i drewnem dębowym, które najpierw wybraliśmy u producenta stołu, a dopiero potem dobraliśmy posadzki i inne dodatki. Łazienki klasyczne, miłe ...

Dom w Pabianicach

Studio Sfera zaprojektowało dom w Pabianicach. Prosta bryła, prosty układ pomieszczeń, lekko klasyczny wygląd, czyli miły dom do mieszkania. Powierzchnia domu ok. 230m2.

Dom jednorodzinny na ulicy Lublinek

Studio Sfera zaprojektowało dom jednorodziiny w Łodzi przy ulicy Lublinek. Budynek ma w całości otwarty parter, bez ścian i słupów z wydzieleniem salonu, kuchni i jadalni jedynie meblami. Piętro, będące strefą nocną posiada nietypowy taras, który jest wyciętym fragmentem z prostej bryły domu. Powierzchnia domu ...

Dom na Goryczkowej

Studio Sfera zaprojektowało dom jednorodzinny w Łodzi przy ul. Goryczkowej. Dom zaprojektowaliśmy dla 4 osobowej rodziny z podziałem na strefę dzienną (parter domu) i nocną (piętro domu). Dom posiada duży taras, który otwiera się na ogród. Powierzchnia domu ok. 280m2.