OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Po niżej zamieszczamy opinie naszych klientów:

„W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność korzystać z usług biura projektowego „Studio Sfera”. Pan Michał Kruszyniak podjął się adaptacji naszego projektu domu jednorodzinnego oraz zajęcia się sprawami formalnym, aż do momentu uzyskania pozwolenia na budowę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z bezproblemowej i profesjonalnej pomocy przy wyżej wymienionych czynnościach. Wielokrotnie korzystaliśmy z jego trafnych rad i spostrzeżeń dotyczących szczegółów naszej budowy. Wszystkie sprawy formalne zostały załatwione sprawnie przy minimalnym udziale z naszej strony. Podczas  współpracy Pan Kruszyniak wykazał się znajomością nawet mniej typowych spraw takich jak nadzór archeologiczny terenu budowy lub opinia konserwatora przyrody. Pozwolenie na budowę otrzymaliśmy bez żadnych problemów w terminie określonym w umowie. Od momentu rozpoczęcia inwestycji Pan Kruszyniak jest w stałym kontakcie z wykonawcą oraz z nami, dzięki czemu szybko wyjaśniamy wszystkie wątpliwości powstałe w toku prac. Budowa idzie sprawnie i dom rośnie w oczach :). Z tych powodów gorąco polecamy „Studio Sfera”.”    Wojtek i Dorota

„Chciałabym się podzielić z Państwem opinią nt arch. Michała Kruszyniaka. Korzystałam z jego usług przy okazji adaptacji projektu budynku gospodarczego. Wykazał on się bardzo dużym poścwięceniem i zaangażowaniem, każde nasze pytanie nie pozostawało bez odpowiedzi, a pomysły, które nam poddawał zostały wdrożone. Dodatkowo zszedł z nas ciężar poprowadzenia tego projektu w postaci załatwienia pozwoleń. Pan Michał zajął się całą sprawą od A do Z, co na pewno zaoszczędziło nam mnóstwo czasu i nerwów, które by nas kosztowały, gdybyśmy chcieli sami to poprowadzić. Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Michała.”     Joanna G.

„Szybka i sprawna obsługa klienta, duża wiedza, doglądanie tematu w urzędzie, super kontakt, dostarczone do rąk własnych pozwolenie na budowę razem z dziennikiem budowy – wszystko na plus. Polecam”    Maciej G.

„Miałam okazję dwukrotnie współpracować z Panem Michałem Kruszyniakiem w zakresie projektowania przez niego wnętrz moich mieszkań. Za pierwszym razem był to generalny remont mieszkania w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej wymagający od architekta wielu umiejętności i wiedzy. Polegał na całkowitej przebudowie, rozbiciu ścian,  zaprojektowania całej powierzchni na nowo, stworzeniu antresoli, przerobieniu wszystkich instalacji. Byłam bardzo zadowolona ze współpracy , dlatego drugi raz poprosiłam o pomoc przy wykańczaniu mieszkania w apartamentowcu. Pan Kruszyniak jest bardzo uprzejmy. Zawsze mogłam na niego liczyć, zawsze służył mi pomocą i radą. Świetnie współpracuje z ekipami remontowymi.”    Renata R.