O nas

Kilka słów o nas, kim jesteśmy i co robimy.
Postaramy się przybliżyć nasze biuro projektowe i nasze zainteresowania
Nie używamy wszystkich dostępnych kanałów społecznościowych,
znajdziecie Nas Pańswto tutaj:

Facebook

Tutaj znajdziesz aktualną zawartość naszego
portfolio

INSTAGRAM

Tutaj możesz zobaczyć pracę biura od kuchni oraz ciekawostki

VIMEO

Tutaj znajdziesz filmy
z naszych wizualizacji bądź realizacji

kilka słów o nas

Jesteśmy grupą projektową dla której głównym celem jest tworzenie dobrej architektury. Łączymy w swoich projektach funkcjonalność z prostą formą, nie zapominając o otaczających elementach i wartości kulturalnej. Staramy się wypracować kompromis pomiędzy warunkami narzuconymi z urzędu, marzeniami klienta i naszą wizją danego tematu.

Architektura i architektura wnętrz to główne kierunki projektowe, którymi się zajmujemy. Dodatkowo naszą działalność rozszerzyliśmy  o aranżacje wnętrz sklepów sieciowych w centrach handlowych i innych obiektach, projekty urbanistyczne, adaptacje gotowych projektów domów jednorodzinnych.

Wszystkimi projektami zajmujemy się kompleksowo. Wykonujemy projekty od koncepcji poprzez wszystkie fazy projektu i budowy (wielobranżowy projekt budowlany z kosztorysami, projekt wykonawczy, nadzór autorski na budowie). Współpracujemy z wieloma biurami projektowymi z innych branż.

Biuro projektowe STUDIO SFERA zostało założone w 2010r. przez Michała Kruszyniaka.

Mgr inż. arch. Michał Kruszyniak urodzony 13.10.1980r. Absolwent wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska na Politechnice Łódzkiej. Dyplom obroniony w 2008 r. Praktykę w zawodzie w renomowanych biurach łódzkich rozpoczął w 2003r. W tym czasie wykonywał projekty budowlane, projekty wykonawcze, projekty wnętrz, sprawował nadzór autorski na budowach, koordynował prace projektowe w biurze projektowym i nadzorował prace projektowe firm branżowych.

Shopping Basket